Hlavní činností firmy je dodávka bowlingových center a kuželen. Bowlingová centra vybavujeme tím nejlepším zařízením, které na světovém trhu bowlingu existuje. Dodáváme bowlingová centra jak s provázkovými stavěči kuželek, tak plně automatické bezprovázkové systémy stavění kuželek. Používáme nejlepší scoringový systém na světě zn. Qubica, který dokonale kontroluje tok peněz v bowlingovém centru. Povrch drah, který dodáváme je 100 % fenolic, 12 mm silný, s atesty Amerického bowlingového kongresu (ABC).

K doplnění zábavy v bowlingových centrech dodáváme starodávnou hru Shuffleboard. Jedná se o absolutní novinku na českém trhu. Hra se zrodila v Anglii na počátku 16. století. Během 19. století se dostala do Ameriky a postupně se rozšiřovala. Dnes prožívá Shuffleboard svou renesanci a získává davy příznivců i v Evropě. V České republice byl Shuffleboard oficiálně uveden na trh v květnu 2003.

Dále nabízíme vířivé bazény zn. HotSpring®, které jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití v našich klimatických podmínkách. Hydromasážní účinky na tělo člověka způsobují uvolňování problémů každodenního života a bolesti v těle. Pomáhají odstraňovat bolesti páteře, uvolňují bloky a navozují harmonii člověka. Značka HotSpring® získala několik světových ocenění za ekologii, za maximální energetickou úspornost, za speciální ohřívací techniku. Každý HotSpring® bazén je vyrobený firmou s ověřenými kvalitativními standardy ISO 9001.

Firma BOWLINVEST s.r.o. spolupracuje s leasingovou společností a nabízí profinancování veškerých výše uvedených aktivit přes tuto leasingovou společnost.

Profesionální bowling není jen hrou, ale také zajímavým sportem a zejména zábavou. Úspěch každého bowlingového centra začíná výběrem kvalitní kosntrukce drah, správnou volbou stavěčů kuželek a zvolením profesionálního scoringového systému.